OSOBNÍ ZKUŠENOSTI

Pavla B.

Tábor

Harmonyum je pro mě hluboce očistná metoda, která je velmi jemná a nenásilná, bez nahoty. Při přijímání Harmonya cítím, jak mnou proudí energie lásky a čistoty. Cítím, jako by mi bilo srdce tam, kde zrovna jsou položené dlaně terapeutky. Je velmi krásné pozorovat a poslouchat ,,srdce,, na více místech v mém těle. Je to také velmi očistný proces, který mi nastává ve fyzickém těle, který je viditelný! Jako by odtékaly z těla pryč nánosy špíny. Jsem velmi vděčná za tuto léčivou metodu. 


Jitka S.

Tábor

Harmonyum pro mne znamená zcela novou, velmi hlubokou, vlastně slovy těžko popsatelnou zkušenost. Velmi krásný, jemný a současně hluboký prožitek, který jako by prostupoval mnou a skrze mne, přesahoval mne dál a dál, do jiných sfér a dimenzí a jako bych i já vystoupala nad své tělo a dostala pokaždé příležitost vše uvidět, prožít jinak, cítit se jinak, s láskou, klidem a porozuměním. Opakovaně jsem absolvovala Harmonya během několika měsíců za sebou a pocítila jsem velký posun směrem ke Světlu uvnitř mne, jasnost, lásku lásku lásku...a to už nikdy nezmizelo.

Petra R.

Tábor

S Harmonyem jsem se setkala v době mé (vážné) nemoci. Bylo pro mě silným niterným setkáním a ve svém důsledku tím, co nazývám prolnutím s Bohem. Napoprvé se v mém nitru objevil náhlý příliv Lásky, čisté, všedávající, přející... Plakala jsem dojetím a údivem...Že JÁ jsem skutečně milovaná, jsem hodna Lásky, nemusím si ji zasloužit, nemusím nic dělat. Láska je tu všude, ve všem, pro všechny a vždy... Při každém dalším léčení mě dál Světlo zaplavovalo, léčilo, vyživovalo a sytilo můj hlad po Lásce a po spojení s mou duší. Procitla jsem, mé Srdce je oživeno, uvědomuji si, že skrze srdce mohu vidět, cítit, a skutečně milovat. Sedmé Harmonyum byla doslova exploze Světla v mém nitru, procházela mnou záplava Lásky a zase pláč dojetím nad její nesmírnou silou, léčivou a životadárnou. Vcházím do Lásky a slibuji před Bohem, že tuto záři už v sobě nenechám nikdy pohasnout. Vím, že ve tmě, je ne-moc. Světlo je zažehnuto.

Ivana S.

Zliv

Harmonyum je nádherná a velice příjemná energetická masáž, která mi pokaždé přináší fyzické a mentální uvolnění, zastavení se a hlubokou relaxaci. Mám tři malinké děti a pouze u Harmonya dokáži plně "vypnout". Když se vracím do přítomnosti z tohoto ponoření, vždy vnímám obrovský posun v tom, jak vidím a chápu sama sebe a věci kolem sebe. Někdo tomu říká Světlo. Je to jako kdybych ...rozsvítila další lampu ve tmě mě samotné.

Petra P.

Tábor

Harmonyum je pro mě obrovský přísun Světla. Můj první zážitek byl velmi silný. Usnula jsem a po probuzení jsem nevěděla, zda jsem spala 20 minut nebo 20 let. Byla jsem tak odpočatá. A cítila jsem se jako znovuzrozená. 


Další zkušenosti klientů najdete například zde: 

MÁ VLASTNÍ ZKUŠENOST 

S HARMONYEM 


Je to dlouhý příběh hledání, který započal už dávno v mém dětství. Rok 2013 byl pro mě ale tím zásadním milníkem. Velikým Setkáním. Přišla jsem na mou první lekci Naam yogy a přednášku Univerzální Kabaly v Českých Budějovicích. Slyšela jsem podmanivý, hedvábný, hluboký hlas, který na mě působil od počátku praxe skrze mantry. Podařilo se mi poprvé v životě ZASTAVIT SE - zpomalit mou mysl a být tady a teď . Tato zkušenost i ten hlas mne zasáhly hluboko v srdci. Dva roky po této zkušenosti jsem se poprvé s nositelem tohoto božského hlasu setkala fyzicky ve Švýcarském Zurychu. Žila jsem svůj 33.rok života a zažila jsem tu nejsilnější transformační zkušenost doposud a odstartování mohutného vývoje ve všech úrovních sebe sama. Setkala jsem se s žijícím spirituálním Mistrem, Mistrem Jógy a Kabaly, Dr. Josephem Michaelem Levrym. Slovy nepopsatelná zkušenost. Světlo koncentrované v komunitě bylo oslnivější než Slunce. Také mé tělo silně reagovalo. Krátce na to už jsem nastoupila kurz pro budoucí učitele Naam yogy a poprvé jsem si "dovolila" přijmout první Harmonyum, o kterém jsem měla tak vysoké vnitřní hodnocení, že jsem k němu potřebovala "dorůst".  Mám velikou úctu ke všemu, co přichází skrze Naam yogu, cítím jak je to veliké, kolik je v ní pro člověka Světla. Další a další příležitosti setkat se s Dr.Levrym v Evropě otevíraly dál prostor mé duši, prostor navýšit Světlo ve mě, propojit se s energií Nepodmíněné Lásky a projít změnou z obrovského PODMÍNĚNÍ směrem k postupnému OSVOBOZENÍ se. Harmonya jsem přijímala v několikaměsíčních odstupech, neboť každé bylo a je pro mě silným prožitkem.


Během přijímání Harmonya se pro mě otevírají brány do nové reality, kterou mohu nazvat vyšším stavem vědomí, realitou Lásky. Cítím ZALITÍ těla nádherným pocitem. Je to takové šimrání, vlny lehkosti, nejvíce v oblasti srdce a mozku. Dosahuji stavů meditace, do kterých jsem se dříve sama nedostala. 


Po každém přijímání cítím, jako kdybych během té jedné hodiny odžila nejméně 100 let. Otevřu oči a vidím něco jinak, vidím víc. Cítím, jak jsem obklopená Světlem. Jak jsem chráněná a vedená. Jak jsem vděčná za život, za své zdraví a požehnání, které stále přichází. V denním životě pak prožívám častěji stav Heureky (Aha). Intuice mluví tak, že ji nemohu přeslechnout... Slyším.


V roce 2018 jsem absolvovala první z řady kurzů technik Harmonyum Healing v německém Heilbronnu, kde jsme byli iniciováni k tomuto přenosu otcem této techniky léčení, Mistrem Naam Yogy Dr.Josephem Michaelem Levrym. Harmonyum pro mě získalo nový rozměr. Jako dávající čerpám mnoho Světla a zkušenosti z kontinuální hodinové meditace v kontextu služby druhému. Vidím šťastné tváře lidí, kteří možná poprvé prožili své vyšší Já, stav meditace, klid, pocit naplnění a hluboké léčení ve svém srdci. 


Mým pohledem je Harmonyum obrovským darem lidstvu a pak konkrétně těm, kteří se s ním setkají. Je to hledání a nalezení. Skrze Světlo najednou víme, kdo jsme a co máme dělat. Přestáváme se cítit frustrovaní, bolest odchází. Přichází prožitek Lásky, kterou jsme spíše marně hledali ve vnějším světě. Už jedna aplikace Harmonya přináší změnu v prožívání sebe sama a reality, kterou žijeme. Je navždy zapsána v našem podvědomí jako oslňující záblesk Světla. Sedm aplikací Harmonya potom přináší příležitost ke kompletnímu vnitřní přenastavení.Tak jako je nepopsatelně silné a naplňující setkat se ve svém životě s pravým spirituálním Mistrem, který vás přijme pod svá ochranná křídla a jste moudře vedeni na své cestě,  tak je Harmonyum další příležitost takového - vnitřního - setkání a hluboké práce na sobě. Rozšiřuje mou praxi učitele Naam yogy o neocenitelný a výjimečně silný nástroj evoluce. 


Jsem vděčná, že mohu zprostředkovávat tuto dokonalou, relaxující zkušenost a prožití vyšších stavů vědomí  lidem mojí země. 
ASTRONOMICKÉ HODINY V HEILBRONNU: 7 KREATIVNÍCH PLANET A DNY V TÝDNU

Naam Yoga Therapies & Harmonyum Healing
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky